1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła przedstawicielce ul. Wspólnej w Królewcu od kapliczki do skrzyżowania z ul. Kościelną.  Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ul. Wspólnej w Królewcu od skrzyżowania z ul. Kościelną w stronę Arynowa ( numery nieparzyste ).

1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła przedstawiciel ul. Wspólnej w Królewcu ( od skrzyżowania z Boczną do kapliczki przy zakręcie ). Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ul. Wspólnej w Królewcu od kapliczki do skrzyżowania z ul. Kościelną.

1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła. Szczególnie dziękuję tym , którzy „poza swoją kolejką” pracowali w ogrodzie. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ul. Bocznej w Królewcu.