1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Zofii, Annie, Danucie i Beacie za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę ok godz. 18:00.

1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Janinie – za wymianę obrusów Danucie, Beacie i Zofii za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 09:00.

1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Danucie, Beacie i Zofii za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 09:00. Dziękuję członkom Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Caritas za spotkanie.

1. Bardzo gorąco dziękuję Państwu: Andrzejowi, Beacie i Zofii za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 09:00 . Panu Krzysztofowi dziękuję za przegląd i uruchomienie pieców w kościele.