18.00 (czwartki - 08.00)

1. Bardzo gorąco dziękuję Państwu: Danucie i Jakubowi za sprzątanie kościoła! Zapraszam chętne osoby do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00. Będą to już porządki na odpust.

Nie wiemy, kiedy Chrystus powtórnie przyjdzie na ziemię. Nie znamy też daty naszej śmierci. Ważne, abyśmy byli przygotowani na spotkanie z Bogiem.

Jezus przestrzega nas dzisiaj przed nadmiernym gromadzeniem mienia. Warto zatroszczyć się o te bogactwa, które podobają się Bogu – dobro i miłość okazywane drugiemu człowiekowi, czyste sumienie i życie przykazaniami.

Uczniowie proszą Jezusa: „ Panie, naucz nas się modlić „. Jezus uczy ich Boga nazywać Ojcem i wyjaśnia, że Bóg chce dobra swoich dzieci.

1. Bardzo gorące Bóg zapłać paniom za sprzątanie świątyni. Zapraszam chętne Panie do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00.