1. Pięknie dziękuję za sprzątanie kościoła i prace w ogrodzie rodzicom dzieci rocznicowych. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Tak jak rok temu, tak i teraz to sprawdzona i zgrana ekipa. Jeszcze raz dziękuję. Dodam tylko, że na I piątki miesiąca wraz z rodzicami „zaliczyło” kilkanaścioro dzieci.

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła Pani Garwolskiej i cioci. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła rodziców dzieci rocznicowych. Szczególnie zapraszam ojców ( znajdzie się coś do roboty, mam jedną kosiarkę i wykaszarkę, oraz paliwo). A przed rocznicą ( żeby było sprawiedliwie ) rodziców I Komunijnych. Będziecie mieli więcej czasu na przygotowanie Uroczystości.

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła Paniom Joli i Zofii. w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ul Wspólnej w Królewcu od kapliczki do skrzyżowania z ul. Kościelną. W następnym tygodniu w sobotę poproszę do tego dzieła rodziców dzieci rocznicowych. Szczególnie zapraszam ojców .A przed rocznicą ( żeby było sprawiedliwie ) rodziców I Komunijnych. Będziecie mieli więcej czasu na przygotowanie Uroczystości.

1. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ul Wspólnej w Królewcu od skrzyżowania z ul. Boczną do zakrętu ( czyli do kapliczki ).