1. Bardzo dziękuję mieszkańcom ul. Wspólnej ( od skrzyżowania z Boczną do zakrętu czyli do kapliczki - numery parzyste )za sprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ul. Wspólnej ( od skrzyżowania z Boczną do zakrętu - czyli do kapliczki - numery nieparzyste ).

1. Bardzo dziękuję mieszkańcom ul. Granicznej ( fajna ekipa ) za sprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ul. Wspólnej ( od skrzyżowania z Boczną do zakrętu czyli do kapliczki - numery parzyste ).

1. Bardzo dziękuję mieszkańcom ul. Bocznej w Królewcu za sprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ul. Granicznej.

1. Bardzo dziękuję mieszkańcom ul. Bocznej w Mińsku Maz. ( numery parzyste ) za sprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła mieszkańców ul. Bocznej w Królewcu.