18.00 (czwartki - 08.00)

1. Bardzo gorąco dziękuję nowożeńcom za sprzątanie kościoła oraz za kwiaty. Chętnych do sprzątania świątyni w następnym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 9:00 .

1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Danusi i Zosi za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w następnym tygodniu kościół posprzątają i zaopatrzą w kwiaty nowożeńcy. W sobotę zapraszam na godz. 9:00 szczególnie panów. Chcielibyśmy umyć okna w kościele na wysokość na ile sięgną drabiny.

1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Danusi i Zosi za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 09:00. Przydałoby się trochę więcej rąk do pracy. Tym bardziej dziękuję! Planujemy umyć okna przed zimą.