Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 251 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

  1. Pięknie dziękuję za sprzątanie kościoła i prace w ogrodzie rodzicom dzieci rocznicowych. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Tak jak rok temu, tak i teraz to sprawdzona i zgrana ekipa. Jeszcze raz dziękuję. Dodam tylko, że na I piątki miesiąca wraz z rodzicami „zaliczyło” kilkanaścioro dzieci. 

ogloszenia3

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła Pani Garwolskiej i cioci. W sobotę od godz. 09:00 zapraszam do tego dzieła rodziców dzieci rocznicowych. Szczególnie zapraszam ojców ( znajdzie się coś do roboty, mam jedną kosiarkę i wykaszarkę, oraz paliwo). A przed rocznicą ( żeby było sprawiedliwie ) rodziców I Komunijnych. Będziecie mieli więcej czasu na przygotowanie Uroczystości.

ogloszenia3

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła Paniom Joli i Zofii. w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ul Wspólnej w Królewcu od kapliczki do skrzyżowania z ul. Kościelną. W następnym tygodniu w sobotę poproszę do tego dzieła rodziców dzieci rocznicowych. Szczególnie zapraszam ojców .A przed rocznicą ( żeby było sprawiedliwie ) rodziców I Komunijnych. Będziecie mieli więcej czasu na przygotowanie Uroczystości.

ogloszenia3

  1. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 09:00 zapraszam mieszkańców ul Wspólnej w Królewcu od skrzyżowania z ul. Boczną do zakrętu ( czyli do kapliczki ).

Joomla Template by Joomla51.com