18.00 (czwartki - 08.00)

Uroczystość Bożego Ciała przypomina nam o obecności  Boga wśród Nas! To wielki dar i chcemy  Panu Bogu  za to podziękować.

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w dni powszednie po mszy św., a w niedzielę o 17.30.
    2. W oktawie Bożego Ciała po mszy wieczornej Nieszpory o Najświętszym Sakramencie i na ich zakończenie procesja. Zapraszam do udziału wszystkich parafian, a szczególnie wszystkie grupy parafialne
    3. W tym tygodniu skończył się rok szkolny. Podziękujemy za ten czas dobremu Bogu podczas Mszy św. w piątek o godz. 18:00.
    4. Dziękuję Panu Sławomirowi Jurczakowi za pomoc w uporządkowaniu  terenu wokół kościoła.
    5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery Idziemy, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.