18.00 (czwartki - 08.00)

Jezus zadaje nam dzisiaj pytanie: Odpowiedź na nie pomoże nam umocnić się w wyborze Jezusa jako naszego Pana i Zbawiciela.

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w dni powszednie po mszy św., a w niedzielę o 17.30.
  1. Jeszcze raz  bardzo dziękuję za przygotowanie ołtarzy, procesji i udział w procesji wszystkim którzy się do tego przyczynili. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Trwamy w oktawie Bożego Ciała po mszy wieczornej Nieszpory o Najświętszym Sakramencie a jeśli pogoda będzie sprzyjać w ostatnim dniu na zakończenie procesja. Zapraszam do udziału wszystkich parafian, a szczególnie wszystkie grupy parafialne.
  3. Dziś przypada 14 rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w modlitwach o czcigodnym Jubilacie.
  4. Jutro zaś przypada Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela, w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę Świętych Apostołów Piotra i Pawła, w tym dniu ofiary na tacę przeznaczymy na renowację Bazyliki iętego Piotra na Watykanie i działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  5. W piątek z racji9 na Uroczystość można spożywać pokarmy mięsne.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery Idziemy, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  7. W środę na godz. 21:00 zapraszam na Apel Jasnogórski.