18.00 (czwartki - 08.00)

Jezus mówi abyśmy byli miłosierni. To, w jaki sposób odnosimy się do innych i pomagamy potrzebującym, świadczy o naszym życiu Ewangelią. Istotna jest realizacja przykazania miłości Boga i bliźniego w naszym codziennym życiu.

1. Pragnę bardzo podziękować Panu Andrzejowi Sosnowskiemu za przywiezienie krzeseł do jadalni w domu parafialnym.

Udało się zakupić 16 solidnych krzeseł po okazyjnej cenie. Przy tej okazji dziękuję także ( pragnącym pozostać anonimowymi ) ofiarodawcom stołu do jadalni. To bardzo piękny gest. Serdeczne Bóg zapłać.

1. Bardzo dziękuję też Paniom : Eli i Czesi za długoletnie sprzątanie kościoła. Ze względów zdrowotnych i rodzinnych nie będą już mogły wykonywać tej jakże istotnej dla nas wszystkich czynności. Bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła chętne osoby w sobotę na godzinę 9:00.
  2. Ze względu na zbliżające się wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców -w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej przed kościołem odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych. Proszę o zachowanie ostrożności i rozwagę szanownych kierujących.
  3. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery Idziemy, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  4. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Karol Maciej Dróżdż, kawaler z Parafii św. Michała Arch. w Mińsku Maz. i Dominika Sosnowska, panna z Parafii tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.