Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

Jezus gromadzi nas przy ołtarzu, naucza nas oraz umacnia. Zatrzymajmy się na chwilę i powierzmy nasze zmartwienia i radości naszemu Zbawcy. 

  1. Pragnę bardzo podziękować Panu Andrzejowi i Krzysztofowi Sosnowskim za prace w ogrodzie a Paniom: Eli i Zofii za sprzątanie kościoła. Zapraszam chętne Panie do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00. 
  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. przed kościołem odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych. Proszę o zachowanie ostrożności i rozwagę szanownych kierujących.
  2. W tym tygodniu imieniny i swoje święta obchodzą Marie, Magdaleny, Brygidy, Jakubowie, Krzysztofowie i Anny. Czcigodnym solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  3. W najbliższą niedzielę ( 28 lipca ) Pan Michał Tokaj, aktor filmowy i teatralny, pedagog, doktorant na wydziale aktorskim słynnej Łódzkiej Szkoły Filmowej, będzie w naszej Parafii promował i rozprowadzał audiobooki katolickie i edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  4.  . Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery Idziemy, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  5. W sobotę o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.
  6. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Karol Maciej Dróżdż, kawaler z Parafii św. Michała Arch. w Mińsku Maz. i Dominika Sosnowska, panna z Parafii tutejszej a także Mateusz Perzanowski, kawaler z par. tutejszej i Wioletta Dobosz, panna z Wólki Mińskiej. Osoby te polecamy modlitwie.
Joomla Template by Joomla51.com