18.00 (czwartki - 08.00)

Jezus przestrzega nas dzisiaj przed nadmiernym gromadzeniem mienia. Warto zatroszczyć się o te bogactwa, które podobają się Bogu – dobro i miłość okazywane drugiemu człowiekowi, czyste sumienie i życie przykazaniami.

1. Bardzo gorąco dziękuję Pani Zofii za sprzątanie kościoła. Jednej osobie naprawdę ciężko to uczynić. Zapraszam chętne Panie do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 11:00.
  2. Rozpoczął się miesiąc sierpień. Jest to czas, w którym wiele osób podejmuje trud pracy nad sobą, walki z nałogami, pielgrzymowania czy innych form zbliżania się do Boga. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  3. W środę po Mszy wieczornej nowenna do św. Józefa w intencji rodzin.
  4. We wtorek Przypada święto Przemienienia Pańskiego zaś w następny czwartek ( 15 sierpnia ) Uroczystość Wniebowzięcia NMP i 99 rocznica „Cudu nad Wisłą”. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Na Mszach o 9:00 ( rolnicy z Królewca ) i 11:00 ( rolnicy z Arynowa ) będziemy dziękowali za tegoroczne plony..
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”,  „Idziemy „, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  6. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Kamil Szulc, kawaler z Par. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie i Anna Jackiewicz, panna z Par. tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.
  7. Jeśli ktoś planuję zamówić Mszę św. gregoriańską w przyszłym roku zapraszam do zgłoszenia się do ks. Proboszcza.
  8. Apel Ks. Biskupa w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej.