Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

Nie wiemy, kiedy Chrystus powtórnie przyjdzie na ziemię. Nie znamy też daty naszej śmierci. Ważne, abyśmy byli przygotowani na spotkanie z Bogiem.

  1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Danucie i Zofii za sprzątanie kościoła a Panu Józefowi za rajd traktorem po podwórku! Zapraszam chętne Panie do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00.
  2. W sierpniu wiele osób podejmuje trud pracy nad sobą, walki z nałogami, pielgrzymowania czy innych form zbliżania się do Boga. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  3. We czwartek ( 15 sierpnia ) Uroczystość Wniebowzięcia NMP i 99 rocznica „Cudu nad Wisłą”. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Na Mszach o 9:00 ( rolnicy z Królewca ) i 11:00 ( rolnicy z Arynowa ) będziemy dziękowali za tegoroczne plony.
  4. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”,  „Idziemy „, Niedzieli i Gościa Niedzielnego. W Gościu Niedzielnym płyta CD z najpiękniejszymi pieśniami maryjnymi i patriotycznymi w wykonaniu Wojska Polskiego.
  5. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Mateusz Przedlacki, kawaler z Par. tutejszej i Patrycja Bugaj, panna z Par. NMP Matki Kościoła w Ostrówku. Osoby te polecamy modlitwie
  6. Jeśli ktoś planuję zamówić Mszę św. gregoriańską w przyszłym roku zapraszam do zgłoszenia się do ks. Proboszcza. Wolne są styczeń i listopad.
  7. Apel Ks. Biskupa w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej.
Joomla Template by Joomla51.com