18.00 (czwartki - 08.00)

1. Bardzo gorąco dziękuję Państwu: Danucie i Jakubowi za sprzątanie kościoła! Zapraszam chętne osoby do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00. Będą to już porządki na odpust.
  1. W sierpniu wiele osób podejmuje trud pracy nad sobą, walki z nałogami, pielgrzymowania czy innych form zbliżania się do Boga. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  2. Próba obu scholii w niedzielę 25.08 po Mszy Św. o godz. 09.00 w sali na plebanii.
  3. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „Idziemy „, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  4. Już teraz zapraszamy na dożynki Diecezjalne, które odbędą się 31 sierpnia w Ostrówku a także na ogólnopolską Pielgrzymkę Rolników i Dożynki Jasnogórskie w terminie 31 sierpnia i 1 września w Częstochowie.
  5. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Mateusz Przedlacki, kawaler z Par. tutejszej i Patrycja Bugaj, panna z Par. NMP Matki Kościoła w Ostrówku. Osoby te polecamy modlitwie.
  6. Jeśli ktoś planuję zamówić Mszę św. gregoriańską w przyszłym roku zapraszam do zgłoszenia się do ks. Proboszcza. Wolne są styczeń i listopad.