1. Bardzo gorąco dziękuję za sprzątanie kościoła i pomoc w koszeniu trawy! Zapraszam chętne osoby do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00. Traktorek to nie tylko frajda z jazdy ale i pomocne urządzenie. Panie Janie wielkie dzięki.
  1. Jutro w naszej Parafii odpust. Zapraszam na Msze św. o godz. 9:00 i 18:00. Po Mszy św. o 18:00 procesja wokół kościoła. Zapraszam do uczestnictwa. Apel Jasnogórski będzie wyjątkowo dzisiaj ( 25.08 ) a nie jutro. Zapraszam na godzinę. 21:00.
  2. W sierpniu wiele osób podejmuje trud pracy nad sobą, walki z nałogami, pielgrzymowania czy innych form zbliżania się do Boga. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  3. Próba obu scholii dzisiaj po Mszy św. o godz. 09.00 w sali na plebanii.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „Idziemy „, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  6. Już teraz zapraszamy na dożynki Diecezjalne, które odbędą się 31 sierpnia w Ostrówku a także na ogólnopolską Pielgrzymkę Rolników i Dożynki Jasnogórskie w terminie 31 sierpnia i 1 września w Częstochowie.
  7. Jeśli ktoś planuję zamówić Mszę św. gregoriańską w przyszłym roku zapraszam do zgłoszenia się do ks. Proboszcza. Wolne są styczeń i listopad.