18.00 (czwartki - 08.00)

1. Bardzo gorąco dziękuję za sprzątanie kościoła Paniom: Danucie, Dorocie i Zofii. W tym tygodniu sprzątaniem zajmą się narzeczeni.
  1. Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę i piękną oprawę Mszy św. odpustowej grupom parafialnym i wszystkim biorącym czynny udział w uroczystościach. A szczególnie państwu Drozdom. Grochówka – pyszności.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Dzisiaj też po Mszach św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. W środę nowenna do św. Józefa, w piątek udam się do chorych od godz. 09:00, od godz. 17:15 adoracja i spowiedź. W sobotę o 17:15 wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólny różaniec a później Msza św. w int. KŻR.
  3. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca.
  4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.
  5. Zaczyna się rok szkolny. Jutro w czasie Mszy św. o godz. 18:00 modlić się będziemy w int. dzieci i młodzieży. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę  na Mszy św. o godz. 11:00.
  6. Jeśli ktoś planuję zamówić Mszę św. gregoriańską w przyszłym roku zapraszam do zgłoszenia się do ks. Proboszcza. Wolne są styczeń i listopad.