1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Danusi i Zosi za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 09:00. Przydałoby się trochę więcej rąk do pracy. Tym bardziej dziękuję! Planujemy umyć okna przed zimą.
  1. Odbyła się w naszej Parafii konferencja dekanalna z udziałem księży z dekanatu. To zaszczyt gościć duszpasterzy i możliwość do spotkania a także omówienia rozkładu prac na przyszłość. Dziękuję za przybycie księżom, a parafianom za życzliwe i „pokrzepiające” przyjęcie.
  2. Na 12 października planujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
  3. I Komunia św. dla dzieci klas III odbędzie się 17.05.2020 r. o godz. 11:00. Spotkanie rodziców tych dzieci dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00.
  4. Rocznica I komunii św. będzie 24.05.2020 o godz. 11:00.
  5. W czwartek 26.09 o godz. 21:00 zapraszam na Apel Jasnogórski jako wotum wdzięczności za nawiedzenie kopii cudownego obrazu.
  6. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również od przyszłego roku w każdy 1 poniedziałek miesiąca będzie specjalna Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca.
  8. Książka intencji na rok 2020 będzie od 1 października. Jest jeszcze dużo wolnych intencji w listopadzie i grudniu tego roku.