Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

  1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Danusi i Zosi za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w następnym tygodniu kościół posprzątają i zaopatrzą w kwiaty nowożeńcy. W sobotę zapraszam na godz. 9:00 szczególnie panów. Chcielibyśmy umyć okna w kościele na wysokość na ile sięgną drabiny.
  1. Nabożeństwa różańcowe codziennie godz. 17.30, w tym tygodniu wyjątkowo w piątek i w sobotę po mszy św. wieczornej ok godz. 18:30.
  2. Na 12 października planujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
  3. W środę nowenna do św. Józefa, w piątek udam się do chorych od godz. 09:00, od godz. 17:15 adoracja i spowiedź. W sobotę Msza św. w int. KŻR a później wspólny różaniec .
  4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszam młodzież przygotowującą się do Bierzmowania na spotkanie organizacyjne.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone będą na Dom św. Siostry Faustyny
  6. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również od przyszłego roku w każdy 1 poniedziałek miesiąca będzie specjalna Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca.
  8. Książka intencji na rok 2020 będzie od 1 października. Jest jeszcze dużo wolnych intencji w listopadzie i grudniu tego roku.
Joomla Template by Joomla51.com