18.00 (czwartki - 08.00)

1. Bardzo gorąco dziękuję nowożeńcom za sprzątanie kościoła oraz za kwiaty. Chętnych do sprzątania świątyni w następnym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 9:00 .
  1. Bardzo dziękuję osobom, które umyły okna w kościele. Jest sporo pracowitych osób w naszej Parafii.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie godz. 17.30 ( oprócz najbliższej soboty). W niedziele o 17:15. .
  3. Na 12 października planujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii. Dlatego nie będzie różańca ani Mszy św. w sobotę 12.10 w naszym kościele. Mszę w int. Parafii i różaniec odprawimy Na Jasnej Górze.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom św. Siostry Faustyny.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszam młodzież przygotowującą się do Bierzmowania na spotkanie organizacyjne zaś w następną niedzielę młodzież, która rozpocznie przygotowanie do Bierzmowania.( po Mszy św. o 11:00 ).
  6. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również od przyszłego roku w każdy 1 poniedziałek miesiąca będzie specjalna Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca.
  8. Jest już książka intencji na rok 2020 . Jest jeszcze dużo wolnych intencji w listopadzie i grudniu tego roku.