1. Bardzo gorąco dziękuję za sprzątanie kościoła.  Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 9:00 .
  1. W sobotę byliśmy u naszej patronki w odwiedzinach. Jestem pod wrażeniem rozmodlenia, wzajemnej troski o innych i zdyscyplinowania grupy! Trzeba takie rzeczy powtarzać.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie godz. 17.30. W niedziele o 17:15. . W najbliższą sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie męskiego koła w sali na plebanii.
  3. Przeżywamy dzisiaj XIX już Dzień Papieski. Pamięć o Janie Pawle II nadal trwa w naszych sercach a Jego dzieło przynosi wymierne owoce. Przed kościołem organizowana jest zbiórka do puszek dla zdolnej a niezamożnej młodzieży.
  4. W przyszła niedzielę taca przeznaczona będzie na misje.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszam młodzież , która rozpocznie przygotowanie do Bierzmowania. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.
  6. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również od przyszłego roku w każdy 1 poniedziałek miesiąca będzie specjalna Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca.
  8. Jest już książka intencji na rok 2020 . Jest jeszcze dużo wolnych intencji w listopadzie i grudniu tego roku.