1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Eli, Jadwidze, Beacie i Zofii za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 9:00 . Dziękuję też Panom za wymianę żarówek w żyrandolach.
  1. Wczoraj odbyło się spotkanie męskiego koła różańcowego. Dziękuję za wspólną modlitwę i spotkanie przy cieście. Podjęto cenną inicjatywę. Otóż od pierwszej niedzieli listopada w każdą niedzielę o godz. 08:30 będzie odmawiany różaniec. Zapraszamy pozostałe koła do włączenia się w ten piękny gest modlitwy i wszystkich parafian.
  2. We wtorek ( 22 października ) przypada wspomnienie św. Jana Pawła II na koniec Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii św. papieża a w sobotę zapraszam na Apel Jasnogórski na godz. 21:00.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie godz. 17.30 . W niedziele o 17:15.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona będzie na misje. P Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.
  5. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również od przyszłego roku w każdy 1 poniedziałek miesiąca będzie specjalna Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca a także bezpłatny kwartalnik Ranna Rosa z obrazkami.
  7. Jest już książka intencji na rok 2020 . Jest jeszcze dużo wolnych intencji w listopadzie i grudniu tego roku.