Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

  1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Zofiom i Danucie za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 10:30 ( 2 listopada ). Dziękuję też przedstawicielom KŻR bł. Ks Jerzego za wymianę szyby w kościele, państwu Ilonie i Szymonowi z rodzicami za prace w ogrodzie i Panu Janowi za pożyczenie traktora.
  1. Przypominam, że od pierwszej niedzieli listopada w każdą niedzielę o godz. 08:30 będzie odmawiany różaniec. Zapraszam koła żywego różańca do włączenia się w ten piękny gest modlitwy i wszystkich parafian.
  2. Tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Wypada to 1 i 2 listopada. Z racji Uroczystości Wszystkich Świętych msze w piątek będą o godz. 08:00 i 10:00 po tej Mszy wystawienie NS i litania  ( nie będzie Mszy św. wieczornej), nie obowiązuje post . W sobotę ( dzień zaduszny ) Msze o godz. 09:00 i 18:00 z procesjami. O godz. 17:15 wspólny różaniec z racji 1 soboty miesiąca. Do chorych udam się w środę od godz. 09:00.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie do piątku godz. 17.30 . Dzisiaj o 17:15.
  4. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również od przyszłego roku w każdy 1 poniedziałek miesiąca będzie specjalna Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. W dniach od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego, zmówienie choćby myślnej modlitwy w intencji zmarłych, po przystąpieniu do spowiedzi sakramentalnej, przyjęciu Komunii św. i modlitwie w intencji papieża, którą jest modlitwa o wzajemne zrozumienie.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca a także bezpłatny kwartalnik Ranna Rosa z obrazkami.
  7. Jest już książka intencji na rok 2020 . Jest jeszcze dużo wolnych intencji w listopadzie i grudniu tego roku.
Joomla Template by Joomla51.com