1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Annie, Danucie, Dorocie i Zofii za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 09:00 .
  1. Przypominam, że od pierwszej niedzieli listopada ( dzisiaj )w każdą niedzielę o godz. 08:30 będzie odmawiany różaniec. Zapraszam koła żywego różańca do włączenia się w ten piękny gest modlitwy i wszystkich parafian. W środę nowenna do św. Józefa.
  2. W sobotę przypada rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Każdy kto nabożnie odwiedzi katedrę lub konkatedrę może uzyskać odpust.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie osób przygotowujących się do Bierzmowania ( grupa starsza ).
  4. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek w ramach solidarności z kościołem prześladowanym.
  5. Za zmarłych, polecanych w wypominkach będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również w każdy 1 poniedziałek miesiąca będzie specjalna Msza św.
  6. W dniach od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego, zmówienie choćby myślnej modlitwy w intencji zmarłych, po przystąpieniu do spowiedzi sakramentalnej, przyjęciu Komunii św. i modlitwie w intencji papieża, którą jest modlitwa o wzajemne zrozumienie.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca a także bezpłatny kwartalnik oraz obrazki.
  8. Jest już książka intencji na rok 2020. Jest jeszcze kilka wolnych intencji w listopadzie i grudniu tego roku.