1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Eli, Beacie i Zofii za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 09:00
  1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek w duchu solidarności z kościołem prześladowanym a w przyszłą niedzielę taca na seminarium duchowne.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie osób przygotowujących się do Bierzmowania ( grupa starsza ) a w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. wraz z rodzicami. Przypominam o różańcu w niedziele o godz. 08:30.
  3. Jutro przypada 101 rocznica odzyskania niepodległości. Msze św.  o godz. 09:00 i 18:00 ( w int. Ojczyzny ).
  4. Dzieci, młodzież i dorosłych – chętnych do wzięcia udziału w jasełkach zapraszam do zapisywania się w zakrystii.
  5. Za zmarłych, polecanych w wypominkach będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również w każdy 1 poniedziałek miesiąca będzie specjalna Msza św.
  6. 17 listopada w kinie Muza w Mińsku Maz. O godz. 13:00 i 17:30 odbędzie się pokaz filmu „Nieplanowane”. Na 17:30 może uda się ( choć może być ciężko ) postarać się o zaproszenia.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca a także bezpłatny kwartalnik oraz obrazki.
  8. Jest już książka intencji na rok 2020 . Jest jeszcze kilka wolnych intencji w listopadzie i grudniu tego roku.