1. Bardzo gorąco dziękuję Państwu: Andrzejowi, Beacie i Zofii za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 09:00 . Panu Krzysztofowi dziękuję za przegląd i uruchomienie pieców w kościele.
  1. Dzisiaj taca na seminarium duchowne. Aby nie dopuścić do zawilgocenie murów świątyni rozpoczęliśmy sezon grzewczy. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na ogrzewanie świątyni.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. wraz z rodzicami a w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania ( grupa młodsza ).. Przypominam o różańcu w niedziele o godz. 08:30.
  3. W dniach od 10.11 do 31.12 Muzeum Ziemi Mińskiej ( ul. Okrzei 16 ) zaprasza na wystawę ikon. Szczegóły w gablocie przed kościołem.
  4. Dzieci, młodzież i dorosłych – chętnych do wzięcia udziału w jasełkach zapraszam do zapisywania się w zakrystii.
  5. Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 19.00 na plebanii.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt ofiarowania. Można uzyskać odpust zupełny.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca a także bezpłatny kwartalnik oraz obrazki.
  8. Jest już książka intencji na rok 2020 . Jest jeszcze kilka wolnych intencji w listopadzie i grudniu tego roku.
  9. Rekolekcje Adwentowe 01.12 – 03.12.2012