Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

 1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Janinie – za wymianę obrusów Danucie, Beacie i Zofii za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę na godz. 09:00.
 1. Dziękuję za ofiary na tacę w poprzednią niedzielę na ogrzewanie świątyni. W przyszłą Niedzielę - w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP zbiórka do puszek dla Kościoła na Wschodzie.
 2. Dzisiaj zaczynamy nowy Rok Liturgiczny. Jest to także dzień rozpoczęcia naszych rekolekcji adwentowych, które będą trwały od 01.12 do 03:12 włącznie. W przygotowaniach do pogłębienia naszej wiary pomagać nam będzie Ks. Tomasz Smoliński – doktorant na UKSW. Spowiedź w poniedziałek i wtorek. Msze św. ( z naukami ) w niedzielę jak zawsze a w poniedziałek i wtorek o godz. 09:00, 17:30 i 19:00. Kandydaci do Bierzmowania uczestniczą w rekolekcjach.
 3. Od poniedziałku ( 02.12 ) rozpoczynamy Roraty. „Msze o świcie” każdego dnia do Wigilii o godz. 06.30 ( w rekolekcje też ). Dzieci będą mogły zaprosić Matkę Bożą w figurce do swoich domów a także każdego dnia dostaną obrazek związany z postacią Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
 4. W tym tygodniu przypada 1 piątek i sobota miesiąca. Msze św. o godz. 06:30 ( w sobotę w int. KŻR a po Mszy różaniec ). Do chorych udam się w piątek od godz. 09:00.
 5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania ( grupa starsza ).
 6. Dzieci, młodzież i dorosłych – chętnych do wzięcia udziału w jasełkach zapraszam do zapisywania się w zakrystii. Najbliższe spotkania będą w piątek o godz:18:45 i w sobotę 10:00 na plebanii.
 7. Osoby, które wydają dużo pieniędzy na leki mogą zgłaszać się z fakturami wystawionymi na Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej aby uzyskać pomoc dofinansowania z 1%.Jak co roku będzie też wystawiony kosz na dary żywnościowe dla potrzebujących parafian. Przez ten tydzień włączamy się w akcję pomocy bezdomnym i zbieramy skarpety i rękawiczki ( czyste ! ). Są też opłatki.
 8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca.
 9. Alumni Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej mają zaszczyt zaprosić na klasykę sztuki przed świętami Bożego Narodzenia „ Opowieść Wigilijna”. Z naszej parafii organizujemy wyjazd w sobotę(14.12). Spektakl rozpocznie się o godzinie 11.00, wyjazd sprzed kościoła o godz. 09:00 .Po mszy św. można zapisywać się w zakrystii. Koszt autokaru 15zł., wstęp na przedstawienie jest wolny. Serdecznie zachęcam. Liczba miejsc ograniczona a ministranci i scholanki jadą bezpłatnie. Powrót ok godz. 16-17. Jest jeszcze 11 wolnych miejsc.
 10. Zapraszam do wzięcia udziału w II-ej edycji rodzinnego konkursu na szopkę Bożonarodzeniową. Wielkość maksymalna 05 na 0,5 m., technika dowolna. Szopki podpisane przez twórców należy przynieść do dnia 15 grudnia. Prace zostaną wystawione w naszym kościele na wystawie od dnia 09.12 do 23.12. Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w styczniu przyszłego roku po mszy świętej o godzinie 11.00,  najprawdopodobniej w dniu wystawienia Jasełek.
 11. Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Stojadłach zaprasza na przedświąteczne spotkanie 13 grudnia o godz. 18:00. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
 12. Adwentowy dzień skupienia dla nauczycieli 14 grudnia od godz. 16:00 w budynku ZSZ w Mińsku Maz. ( „Mechanik„ ). Szczegóły na plakacie przed kościołem.
Joomla Template by Joomla51.com