1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Zofii, Annie, Danucie i Beacie za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę ok godz. 18:00.
  1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla Kościoła na Wschodzie
  2. Roraty każdego dnia oprócz ( niedziel ) do Wigilii o godz. 06.30.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania ( grupa starsza ), a za tydzień po tej Mszy św. spotkanie dzieci komunijnych.
  4. Najbliższe próby przed jasełkami będą w piątek o godz:18:45 i w sobotę 10:00 na plebanii.
  5. Osoby, które wydają dużo pieniędzy na leki mogą zgłaszać się z fakturami wystawionymi na Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej aby uzyskać pomoc dofinansowania z 1%.Jak co roku przy obrazie św. Antoniego jest wystawiony kosz na dary żywnościowe dla potrzebujących parafian. Są też opłatki.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca .
  7. Wyjazd na sztukę do seminarium sprzed kościoła o godz. 09:00 .
  8. Zapraszam do wzięcia udziału w II-ej edycji rodzinnego konkursu na szopkę Bożonarodzeniową. Wielkość maksymalna 0,5 na 0,5 m., technika dowolna. Szopki podpisane przez twórców należy przynieść do dnia 15 grudnia. Prace zostaną wystawione w naszym kościele na wystawie od dnia 09.12 do 23.12. Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w styczniu przyszłego roku po mszy świętej o godzinie 11.00,  najprawdopodobniej w dniu wystawienia Jasełek.
  9. Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Stojadłach zaprasza na przedświąteczne spotkanie 13 grudnia o godz. 18:00. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  10. Adwentowy dzień skupienia dla nauczycieli 14 grudnia od godz. 16:00 w budynku ZSZ w Mińsku Maz. ( „ Mechanik „ ). Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  11. Pod chórem są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dochód przeznaczony jest na letni wypoczynek oraz dożywianie dzieci ze świetlic Caritas.
  12. Dnia 10 stycznia 2020 roku w Hali Torwar w Warszawie, będzie miała miejsce kolejna edycja wielkiego dzieła ewangelizacyjnego pod nazwą „Betlejem w Warszawie”. Na udział w tym wyjątkowym modlitewno-artystycznym wydarzeniu można już zamawiać bilety. Ceny 80, 60 i 50 zł w zależności od miejsca. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.