1. Bardzo gorąco dziękuję Paniom: Zofii i Danucie za sprzątanie kościoła. Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę o godz. 09:00 . Zapraszam też kandydatów do Bierzmowania oraz chętne osoby do zrobienia żłóbka, dekoracji na Boże narodzenie i ustawienia choinek.
  1. Roraty każdego dnia oprócz ( niedziel ) do Wigilii o godz. 06.30.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dzieci komunijnych. Za tydzień spotkanie kandydatów do Bierzmowania ( grupa młodsza ).
  3. Najbliższe próby przed jasełkami będą w piątek o godz:18:45 i w sobotę 10:00 na plebanii.
  4. Jak co roku przy obrazie św. Antoniego jest wystawiony kosz na dary żywnościowe dla potrzebujących parafian. Są też opłatki.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli ( podwójny numer z kolędami), Gościa Niedzielnego i Różańca .
  6. Szopki podpisane przez twórców będą wystawione w naszym kościele na wystawie do 23.12. Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w styczniu przyszłego roku po mszy świętej o godzinie 11.00, najprawdopodobniej w dniu wystawienia Jasełek.
  7. Na stoliku z gazetami znajdują się kartki do głosowania na najładniejszą szopkę. Jedna osoba – jeden głos.
  8. Pod chórem są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dochód przeznaczony jest na letni wypoczynek oraz dożywianie dzieci ze świetlic Caritas.
  9. Dnia 10 stycznia 2020 roku w Hali Torwar w Warszawie, będzie miała miejsce kolejna edycja wielkiego dzieła ewangelizacyjnego pod nazwą „Betlejem w Warszawie”. Na udział w tym wyjątkowym modlitewno-artystycznym wydarzeniu można już zamawiać bilety. Ceny 80, 60 i 50 zł w zależności od miejsca. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.