1. Bardzo gorąco dziękuję wszystkim za: choinki i ich ustawianie, za dekorowanie i sprzątanie kościoła . Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę o godz. 09:00 .
  1. Roraty do wtorku włącznie o godz. 06.30.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania ( grupa młodsza ).
  3. Najbliższe próby przed jasełkami będą 23 (poniedziałek), 27 (piątek), 28 ( sobota) i 30 ( poniedziałek) grudnia oraz 2 ( czwartek ) i 4 (sobota ) stycznia zawsze o godz. 10:00 .
  4. Porządek mszy św. w Święta Bożego Narodzenia będzie następujący: W pierwszy dzień świąt msze o godzinie: 00.00 (pasterka - 23.30 śpiew kolęd ) oraz o 09.00, 11.00, w drugi dzień świąt: msze o godzinie: 09.00, 11.00. W pierwszy i drugi dzień świąt nie będzie mszy wieczornej.
  5. W piątek 27 grudnia Apel Jasnogórski o godz. 21:00.
  6. Przy obrazie św. Antoniego są opłatki. Dziękuję za dary dla potrzebujących. To piękny dar serca. Jest też sianko na stół wigilijny.
  7. Taca z Pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia. W drugi dzień świąt na budowę nowych świątyń a w następną niedzielę na ogrzewanie kościoła.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są nowe numery „ Ola i Jaś”, „Idziemy „, Niedzieli , Gościa Niedzielnego i Różańca . Są tam teksty modlitwy przy wigilijnym stole
  9. Szopki podpisane przez twórców będą wystawione w naszym kościele na wystawie do 23.12. Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w styczniu przyszłego roku po mszy świętej o godzinie 11.00, najprawdopodobniej w dniu wystawienia Jasełek.
  10. Na stoliku z gazetami znajdują się kartki do głosowania na najładniejszą szopkę. Jedna osoba – jeden głos.
  11. Pod chórem są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dochód przeznaczony jest na letni wypoczynek oraz dożywianie dzieci ze świetlic Caritas.
  12. Kolędę rozpoczniemy od 2 stycznia 2020 roku.
  13. Dnia 10 stycznia 2020 roku w Hali Torwar w Warszawie, będzie miała miejsce kolejna edycja wielkiego dzieła ewangelizacyjnego pod nazwą „ Betlejem w Warszawie”. Szczegóły na plakacie przed kościołem.