1. Bardzo dziękuję pani Danusi, Jakubowi i pani Zofii za sprzątanie kościoła . Chętnych do sprzątania świątyni w tym tygodniu zapraszam w sobotę o godz. 09:00.
  1. Najbliższe próby przed jasełkami będą 30 ( poniedziałek ) grudnia oraz 2 ( czwartek ) i 4 (sobota ) stycznia o godz. 10:00. Proszę też kochanych artystów żeby nie rozrabiać w kościele.
  2. Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.
  3. We wtorek kończymy kolejny rok kalendarzowy. To czas podarowany nam przez Boga i warto za to co było dobre i mniej zrozumiane podziękować. Na zakończenie Mszy św. o godz. 18:00 specjalne nabożeństwo połączone z odpustem.
  4. Trwa liczenie głosów na najpiękniejszą szopkę . Dużo tych głosów wpłynęło i nie ma co się dziwić. Przepiękne i pełne artyzmu wykonanie wszystkich twórców. Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w styczniu przyszłego roku po mszy świętej o godzinie 11.00, najprawdopodobniej w dniu wystawienia Jasełek.
  5. W 1 piątek miesiąca ( 3 stycznia ) do chorych udam się od godz. 09:00.
  6. Kolędę rozpoczniemy od 2 stycznia 2020 roku.
  7. Dziękuję ks. Arkadiuszowi i za nim podążam na wizytę, więc: na początek ul. Boczna – parzyste od nr 62 ( czwartek 02.01), w piątek (03.01 ) ul. Boczna ( nieparzyste ) od 87 b i ul.  Wolańskiego 2, a w sobotę Ul.  Boczna od 1A - Królewiec. W następny poniedziałek ul.Orzechowa ( od Bocznej ). W tygodniu kolędę zaczynamy od godz. 15:00, a w soboty od godz. 09:00.
  8. Dnia 10 stycznia 2020 roku w Hali Torwar w Warszawie, będzie miała miejsce kolejna edycja wielkiego dzieła ewangelizacyjnego pod nazwą „ Betlejem w Warszawie”. Szczegóły na plakacie przed kościołem.