Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła . Chętnych do zadbania o jak najczystszą świątynię zapraszam w sobotę o godz. 09:00 .
  1. Rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą szopkę. I tak pierwsze trzy miejsca zajęli: Oliwia Piwek z rodziną, Bartek, Dorotka i Filipek Garwolscy oraz Małgorzata, Hanna i Maja Kijek. Gratulujemy!
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania ( grupa młodsza ), a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Do chorych udam się w piątek od godz. 09:00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17:15. W sobotę Różaniec o godz. 17:15, a później Msza św. w intencji KŻR.
  5. W piątek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszam do demontażu dekoracji na Boże Narodzenie i choinek. Biorą w tym udział wszyscy kandydaci do Bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, błogosławieństwo świec na każdej Mszy Św. Taca w tym dniu przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
  7. Spotkanie Parafialnego koła Caritas w przyszły poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  8. Dziękuję za niezwykle serdeczne przyjmowanie ks. po kolędzie, odprowadzanie do sąsiadów i świetną atmosferę. Jeśli ktoś z jakichś powodów nie mógł uczestniczyć w wizycie duszpasterskiej proszę o zgłaszanie się w celu umówienia indywidualnej wizyty.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Joomla Template by Joomla51.com