1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i demontaż dekoracji na Boże Narodzenie. Chętnych do zadbania o jak najczystszą świątynię zapraszam w sobotę o godz. 09:00.
  1. Obchodzimy dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie świec na każdej Mszy św.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Do chorych udam się od godz. 09:00.Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17:15 .
  4. Spotkanie Parafialnego koła Caritas jutro po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00, która sprawowana będzie w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. W światowy dzień chorego ( 11.02 ) zapraszam osoby starsze i chore na Mszę św. o godz. 18:00, podczas której będzie obrzęd Namaszczenia Chorych.
  6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej Parafii 23.02 po Mszy św. wieczornej.
  7. Dziękuję za niezwykle serdeczne przyjmowanie ks. po kolędzie, odprowadzanie do sąsiadów i świetną atmosferę. Jeśli ktoś z jakichś powodów nie mógł uczestniczyć w wizycie duszpasterskiej proszę o zgłaszanie się w celu umówienia indywidualnej wizyty.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.