1. Bardzo dziękuję paniom Danusi i Zofii za sprzątanie kościoła. Chętnych do zadbania o jak najczystszą świątynię zapraszam w sobotę o godz. 09:00.
  1. W światowy dzień chorego ( 11.02 ) zapraszam osoby starsze i chore na Mszę św. o godz. 18:00, podczas której będzie obrzęd Namaszczenia Chorych. Po Mszy św. wspólna agapa na plebanii.
  2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej Parafii 23.02 po Mszy św. wieczornej.
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.
  4. W kruchcie kościoła znajduje się informacja o możliwości przekazania 1% podatku na Caritas. W deklaracji należy dopisać wezwania naszej parafii i cel: Pomoc dla rodzin potrzebujących wsparcia. Połowa kwoty pozostaje do dyspozycji Caritas diecezjalny, a połowa wraca do parafii.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.