1. Bardzo dziękuję paniom: Dorocie, Danucie i Zofii za sprzątanie kościoła. Chętnych do zadbania o jak najczystszą świątynię zapraszam w sobotę o godz. 09:00.
  1. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej Parafii w przyszłą niedzielę (23.02) po Mszy św. wieczornej.
  2. Dzisiaj przed kościołem organizowana jest  zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.
  3. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.
  4. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się w I Niedzielę Wielkiego Postu ( 01.03 ) i będą trwały do środy włącznie. Poprowadzi je Ks. Kanonik Jerzy Danecki budowniczy i proboszcz sąsiedniej Parafii. -)
  5. W kruchcie kościoła znajduje się informacja o możliwości przekazania 1% podatku na Caritas. W deklaracji należy dopisać wezwania naszej parafii i cel: Pomoc dla rodzin potrzebujących wsparcia. Połowa kwoty pozostaje do dyspozycji Caritas diecezjalny, a połowa wraca do parafii
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.