Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła, szczególnie tym nowym osobom. Chętnych do zadbania o jak najczystszą świątynię zapraszam w sobotę o godz. 09:00.
  1. Kurs przedmałżeński zaczyna się dzisiaj po Mszy św. wieczornej.
  2. Dzisiaj taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.
  3. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o godz. 09:00, 17:00 i o 18:00. Podczas każdej Mszy św. obrzęd posypania głów popiołem. Obowiązuje ścisły post. Obowiązuje on wszystkich dorosłych od 18 do 60 roku życia oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych od 14 r. życia. W środę zaczyna się tydzień modlitw o trzeźwość Narodu. Jest to właściwy czas, aby podjąć wstrzemięźliwości od alkoholu, papierosów i innych używek. Można też składać i odnawiać przyrzeczenia trzeźwościowe. O godz. 21:00 Apel Jasnogórski.
  4. Przygotowujemy się do Beatyfikacji Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, która będzie miała miejsce 07.06.2020 r. o godz. 12:00. Osoby chętne na udział w tym wydarzeniu proszę o zapisywanie się w zakrystii.
  5. Droga krzyżowa w piątki: 17:30 dla dzieci i o 19:00 dla starszych i młodzieży. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30.
  6. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się w I Niedzielę Wielkiego Postu ( 01.03 ) i będą trwały do środy włącznie. Poprowadzi je Ks. Kanonik Jerzy Danecki budowniczy i proboszcz sąsiedniej Parafii.
  7. W kruchcie kościoła znajduje się informacja o możliwości przekazania 1% podatku na Caritas. W deklaracji należy dopisać wezwania naszej parafii i cel: Pomoc dla rodzin potrzebujących wsparcia. Połowa kwoty pozostaje do dyspozycji Caritas diecezjalny, a połowa wraca do parafii.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Joomla Template by Joomla51.com