1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła państwu: Eli, Zofii i Andrzejowi. Chętnych do zadbania o jak najczystszą świątynię zapraszam w sobotę o godz. 09:00 .
  1. Kolejna konferencja kursu przedmałżeńskiego w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej. A po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania ( grupa starsza ).
  2. Rozpoczęliśmy Wielki Post. Droga krzyżowa w piątki : 17:30 dla dzieci i o 19:00 dla starszych i młodzieży. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30.
  3. Rekolekcje Wielkopostne: Porządek rekolekcji: Msze św. dla dorosłych do środy włącznie o godz. 09:00 i 19, dla dzieci o godz. 17:30.Spowiedź od poniedziałku do środy na pół godziny przed nabożeństwami. Rekolekcje prowadzi Ks. Kanonik Jerzy Danecki - budowniczy i proboszcz sąsiedniej Parafii.
  4. Przygotowujemy się do Beatyfikacji Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, która będzie miała miejsce 07.06.2020 r. o godz. 12:00. Osoby chętne na udział w tym wydarzeniu proszę o zapisywanie się w zakrystii.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Do chorych udam się w piątek od godz. 09:00 a w sobotę wspólny różaniec o godz. 17:15.
  6. W kruchcie kościoła znajduje się informacja o możliwości przekazania 1% podatku na Caritas. W deklaracji należy dopisać wezwania naszej parafii i cel: Pomoc dla rodzin potrzebujących wsparcia. Połowa kwoty pozostaje do dyspozycji Caritas diecezjalny, a połowa wraca do parafii.
  7. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes

Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.