Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła Danusi i Jakubowi. Chętnych do zadbania o jak najczystszą świątynię zapraszam w sobotę o godz. 09:00. W miarę rozsądku oczywiście. Dziękuję
  1. W trosce o dobro wiernych decyzją ks. Biskupa odwołane są wszystkie nabożeństwa drogi krzyżowej i Gorzkich Żali. Odwołany jest też kurs przedmałżeński.
  2. Nie będę wypraszać moich parafian z kościoła na Mszy św. Ale zachęcam do roztropności Po to tu Jeśli trzeba udam się do każdego potrzebującego z Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. o godz. 11:00  spotkanie z panią od strojów komunijnych. Rodziców, którzy nie będą w niedzielę zapraszam w poniedziałek na godz. 19:00 mam nadzieję, że I komunia się odbędzie.
  3. Przygotowujemy się do Beatyfikacji Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, która będzie miała miejsce 07.06.2020 r. o godz. 12:00. Osoby chętne na udział w tym wydarzeniu proszę o zapisywanie się w zakrystii.
  4. W kruchcie kościoła znajduje się informacja o możliwości przekazania 1% podatku na Caritas.
  5. Zbliża się czas Wielkiego Tygodnia. Proszę mieszkańców ul. Bocznej o wykonanie dekoracji Grobu Pańskiego a mieszkańców ul. Wspólnej w Królewcu o wykonanie Ciemnicy. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.
  6. W gablocie przed kościołem i na drzwiach kościoła wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa,. A także dekret ks. Ordynariusza
  7. Dekret ks. Biskupa obowiązuje nas wszystkich.

Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Joomla Template by Joomla51.com