1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła. Mało teraz przychodzi ludzi do kościoła, więc w tym tygodniu posprzątamy świątynię we własnym zakresie. W razie czego będę dzwonił.
  1. W trosce o dobro wiernych decyzją ks. Biskupa odwołane są wszystkie nabożeństwa drogi krzyżowej i Gorzkich Żali. Odwołany jest też kurs przedmałżeński.
  2. Nie będę wypraszać moich parafian z kościoła na Mszy św. Ale zachęcam do roztropności, po to tu jestem. Jeśli trzeba udam się do każdego potrzebującego z Najświętszym Sakramentem.
  3. W środę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  4. W tym tygodniu nie będzie Apelu Jasnogórskiego.
  5. Taca w przyszłą niedzielę na ogrzewanie kościoła.
  6. Przygotowujemy się do Beatyfikacji Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, która będzie miała miejsce 07.06.2020 r. o godz. 12:00. Osoby chętne na udział w tym wydarzeniu proszę o zapisywanie się w zakrystii.
  7. W kruchcie kościoła znajduje się informacja o możliwości przekazania 1% podatku na Caritas.
  8. Zbliża się czas Wielkiego Tygodnia. Proszę mieszkańców ul. Bocznej o wykonanie dekoracji Grobu Pańskiego a mieszkańców ul. Wspólnej w Królewcu o wykonanie Ciemnicy. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.
  9. W gablocie przed kościołem i na drzwiach kościoła wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa, a także dekrety ks. Ordynariusza.
  10. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.