1. W trosce o dobro wiernych decyzją ks. Biskupa odwołane są wszystkie nabożeństwa drogi krzyżowej i Gorzkich Żali. Odwołany jest też kurs przedmałżeński.
  1. Dziękuję za zrozumienie i przestrzeganie przepisów. A Tym bardziej tym, którzy pomagają innym.
  2. Nie będzie poświęcenia palm. W przyszłą niedzielę podam plan  Wielkiego Tygodnia. Planuję wywieszenia  zapisów na spowiedź  do Wielkiego Czwartku. W każdej chwili  możemy umówić się  na spowiedź i odwiedziny z  Najświętszym Sakramentem.
  3. W tym tygodniu przypada 1 piątek i sobota miesiąca. Do chorych udam się od godz. 09. W sobotę  Msza św.  w Int. KŻR.. ( Proszę o obecność tylko zelatorów ).
  4. Ofiary na ogrzewanie kościoła proszę kierować na konto parafii.
  5. W kruchcie kościoła znajduje się informacja o możliwości przekazania 1% podatku na Caritas.
  6. Zbliża się czas Wielkiego Tygodnia. Proszę mieszkańców ul. Bocznej o wykonanie dekoracji Grobu Pańskiego, a mieszkańców ul. Wspólnej w Królewcu o wykonanie Ciemnicy. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.
  7. W gablocie przed kościołem i na drzwiach kościoła wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa, a także dekrety ks. Ordynariusza.
Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.