1. W naszym kościele może być na nabożeństwach 50 osób! Zapraszam. A przed kościołem jest też trochę terenu. Jak nie będzie padać to ławeczki są.
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, prace w ogrodzie oraz za kwiaty na balkon a także za rozebranie dekoracji.
  2. Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedziele o 17:30. Przypominam o możliwości uzyskania odpustu.
  3. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego, a w niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Przypominam, że powoli kończy się czas spowiedzi i Komunii św. w okresie Wielkanocy.
  5. Dziękuję za ofiary na rzecz Parafii.
  6. Termin I Komunii św. i Rocznicy w maju tego roku jest odwołany. Być może uda się te wydarzenia przeżyć we wrześniu. Wstępnie rozważany jest termin I Komunii św. 27.09 2020 r.
  7. W gablocie przed kościołem i na drzwiach kościoła wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa, a także dekrety ks. Ordynariusza.
  8. Sakramentalny Związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Daniel Barcz, kawaler z Parafii tutejszej i .Karolina Kaszewska, panna z Parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim. Gorąco polecamy te osoby modlitwie.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.