1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek
  1. Dzisiaj kończy się okres Komunii Św. wielkanocnej. Ostatnie nabożeństwo majowe o godz. 17:30. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00 a w niedziele o 17:30. Przypominam o możliwości uzyskania odpustu.
  2. Od dzisiaj wznawiamy wspólny różaniec odmawiany o godz. 08:30. Zelatorów proszę o ustalenie kolejności.
  3. Dziękuję za ofiary na rzecz Parafii.
  4. Terminy I Komunii św. uzgadniamy bezpośredni z Ks. Proboszczem indywidualnie.
  5. We czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej ( tego dnia zbiórka do puszek na świątynię opatrzności Bożej ).
  6. W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych udam się w piątek od godz. 09:00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od 17:15.
  7. W gablocie przed kościołem i na drzwiach kościoła wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa,a także dekrety ks. Ordynariusza.
  8. 11 Czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. O formie obrządku i miejscach ołtarzy poinformuję w niedzielę.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.