1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek
  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i prace w ogrodzie.
  2. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedziele o 17:30. Przypominam o możliwości uzyskania odpustu.
  3. Zapraszam na wspólny różaniec odmawiany o godz. 08:30 w niedziele. Zelatorów proszę o ustalenie kolejności.
  4. Dziękuję za ofiary na rzecz Parafii, a dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na świątynię opatrzności Bożej .
  5. Terminy I Komunii św. uzgadniamy bezpośredni z Ks. Proboszczem indywidualnie. Na razie wiem o 5 terminach.
  6. We czwartek przypada Boże Ciało. Do 4 ołtarzy udam się po Mszy św. o godz. 10:00.Ołtarze przygotowują mieszkańcy ulic: 1 – Królewiecka, Klimaszewskiego , Wolańskiego, Okulickiego, Orzechowa, Dębowa, Migdałowa i Boczna w Mińsku Mazowieckim; 2 – Boczna w Królewcu, Graniczna od Bocznej i Wspólna w Królewcu od Bocznej( tak do ok. Państwa Stosio ) ; 3 – Wspólna w Królewcu i Graniczna od Kościelnej, Kościelna i boczne uliczki, Mińska, Królewska itd.; 4 – Mieszkańcy Arynowa. Między Mszami oraz między 15:00 i 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  7. Mija rok odkąd jestem wśród Was. Bardzo dziękuję za wszelką dobroć, życzliwość i modlitwę.
  8. Sprawy gospodarcze.
  9. W gablocie przed kościołem i na drzwiach kościoła wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa, a także dekrety ks. Ordynariusza.

Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.