1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w piątek wieczorem świątynię sprzątają rodziny dzieci komunijnych.
  2. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedziele o 17:30. We wtorek ostatnie  nabożeństwo.
  3. 29 czerwca ( Jutro )przypada Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Taca w tym dniu przeznaczona jest na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie.
  4. Dziękuję za ofiary na rzecz Parafii.
  5. Terminy I Komunii św. uzgadniamy bezpośrednio z Ks. Proboszczem indywidualnie. W sobotę kolejne wydarzenie. Proszę o zachowanie przepisów i o rozsądek. Spowiedź we czwartek o d godz. 16:30.
  6. W tym tygodniu przypadają 1: czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17:15, do chorych udam się od godz. 09:00, a w sobotę Msza św. w int. KŻR o godz. 18:00.
  7. W gablocie przed kościołem i na drzwiach kościoła wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa, a także dekrety ks. Ordynariusza oraz zaproszenie księży Salezjanów o rekrutacji do LO.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  9. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Piotr Henryk Bednarski, kawaler z Par. św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim oraz Kinga Całka, panna z Parafii tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.

W tym tygodniu do Domu Ojca odeszła śp. Halina Laskowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….