1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek
  1. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie kościoła.
  2. Dziękuję za ofiary na rzecz Parafii. W tym tygodniu zalało nam posesję ( już rozwiązane ), a także woda leciała do świątyni. Z tym się zmierzamy. Czekam jeszcze na ofertę kilku firm od okien.
  3. Terminy I Komunii św. uzgadniamy bezpośrednio z Ks. Proboszczem indywidualnie.
  4. W gablocie przed kościołem i na drzwiach kościoła wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa, a także dekrety ks. Ordynariusza oraz zaproszenie księży Salezjanów o rekrutacji do LO. A także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  5.  Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  6. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Piotr Henryk Bednarski, kawaler z Par. św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim oraz Kinga Całka, panna z Parafii tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.