1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek
  1. Dziękuję paniom: Danucie i Zofii za sprzątanie kościoła.
  2. Dziękuję za ofiary na rzecz Parafii. Czekam jeszcze w tym tygodniu na kolejne oferty kilku firm od okien. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.
  3. Terminy I Komunii św. uzgadniamy bezpośrednio z Ks. Proboszczem indywidualnie. Najbliższa 26 lipca.
  4. W gablocie przed kościołem i na drzwiach kościoła wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa, a także dekrety ks. Ordynariusza oraz zaproszenie księży Salezjanów o rekrutacji do LO. A także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  6. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Hubert Kobza, kawaler św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim i Karolina Brakoniecka, panna z Par. Wniebowzięcia NMP w Czarni; Jan Jerzy Ragus, kawaler z Par. św. Ojca Pio w Warszawie i Sylwia Beata Gut, panna z Par. św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim; Piotr Mikiel, kawaler z Par. Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim i Magdalena Mirosz, panna z Par. tutejszej. Osoby te polecamy modlitwie.