1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Przydałoby się trochę więcej zaangażowania w tej kwestii ze strony parafian. Dużo to nie kosztuje a zysk duchowy pomaga. Zwykle sprzątanie świątyni zaczyna się w sobotę o godz. 9- tej.
  2. Dzisiaj można uzyskać odpust „ Porcjunkuli” za odmówienie  : Ojcze Nasz i Wierzę.
  3. Dziękuję za ofiary na rzecz Parafii .
  4. We czwartek ( 06 sierpnia ) przeżywamy święto Przemienienia Pańskiego.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do chorych udam się od godz. 09, a wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17:15.
  6. Terminy I Komunii św. uzgadniamy bezpośrednio z Ks. Proboszczem indywidualnie. Najbliższa 29 sierpnia.
  7. Jest jeszcze trochę wolnych intencji w sierpniu.
  8. W gablocie przed kościołem i na drzwiach kościoła wywieszone są plakaty z informacjami dotyczącymi koronawirusa, a także dekrety ks. Ordynariusza jak również terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  9.  Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.