1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek.
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła Paniom :Eli i Zofii. W tym tygodniu świątynię sprzątać będą narzeczeni z rodziną. Na sobotę od godziny 09:00 zapraszam wszystkich chętnych do przygotowania kościoła na odpust. Planujemy mycie okien, prace w ogrodzie i sprzątanie pomieszczeń kościelnych.
  2. Dziękuję za ofiary złożone w uroczystość Wniebowzięcia NMP a także za udział w Nowennie przed 100 - leciem Cudu nad Wisłą i całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. Próba scholi 22.08 o godz. 09:00.
  4. Terminy I Komunii św. uzgadniamy bezpośrednio z Ks. Proboszczem indywidualnie. Najbliższa 29 sierpnia.
  5. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami, a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  6.  Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Szczególnie polecam artykuł na stronie 10 w tygodniku „Idziemy”.
  7. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Daniel Kuciński, kawaler z par. tutejszej i Agnieszka Sibilska, panna z Pa.  Św. Trójcy w Grzebowilku; Adrian Wiesław Wiączek, kawaler z par. tutejszej i Agnieszka Męczyńska , panna z par. św. Trójcy Rozbity Kamień.  Osoby te polecamy modlitwie.