1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność.
  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu kościół sprzątają nowożeńcy i rodzice dzieci komunijnych.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary na wymianę okien w kościele. Dary od dzieci komunijnych  ( a to znaczny wydatek ) także będą przeznaczone na ten cel. Dziękuję.
  3. Świetnie wyszedł opust mimo dnia powszedniego. Macie serdeczne pozdrowienia od ks. Roberta. Jestem dumny z naszych parafian.  Dziękuję.
  4. W Przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki  Ośrodek Adopcyjny.
  5. Terminy I Komunii św. uzgadniamy bezpośrednio z Ks. Proboszczem indywidualnie. Najbliższa 05 września. Tych terminów będzie dużo.
  6. Zapisy na Msze św. w przyszłym roku będą od października. W pierwszej kolejności będą jubileusze i rocznice ślubów. Już teraz proszę o tym pomyśleć, a w szczególności o mszach gregoriańskich.
  7. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami, a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.