1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność.
  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła,  zapraszam do sprzątania w tym tygodniu.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary na wymianę okien w kościele. Dary od dzieci komunijnych także będą przeznaczone na ten cel. Dziękuję.
  3. Dzisiaj niedzielę zbiórka do puszek na  Katolicki  Ośrodek Adopcyjny, a za tydzień taca na Seminarium Duchowne.
  4. Rozpoczął się rok szkolny. Proszę o modlitwę w intencji dzieci i wychowawców. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedziele na Mszy św. o godz. 11:00.
  5. Zapisy na  Msze św. w przyszłym roku będą od  października. W pierwszej kolejności będą jubileusze i rocznice ślubów. Już teraz proszę o tym pomyśleć a w szczególności o mszach gregoriańskich.
  6. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  7.  Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.