1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność.
  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła, zapraszam do sprzątania w tym tygodniu rodziny dzieci komunijnych z 19 września.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary na wymianę okien w kościele. Dary od dzieci komunijnych także będą przeznaczone na ten cel. Dziękuję.
  3. Dzisiaj taca na Seminarium Duchowne.
  4. Rozpoczął się rok szkolny. Proszę o modlitwę w intencji dzieci i wychowawców. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzisiaj na Mszy św. o godz. 11:00.
  5. W zakrystii dzieci mogą odbierać książeczki i obrazko-naklejki za udział w coniedzielnych Mszach św. Szczególnie zapraszam dzieci, które w tym roku rozpoczną przygotowania do I Komunii św.
  6. Jutro przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  7. Zapisy na Msze św. w przyszłym roku będą od  października. W pierwszej kolejności będą jubileusze i rocznice ślubów. Już teraz proszę o tym pomyśleć, a w szczególności o mszach gregoriańskich.
  8. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami, a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.