1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność.
  1. Bardzo dziękuję rodzinom i dzieciom komunijnym za sprzątanie kościoła, zapraszam do sprzątania w tym tygodniu rodziny dzieci komunijnych z 27 września. Spowiedź i odprawa przed I komunią w piątek od godz. 16:00.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary na wymianę okien w kościele. Dary od dzieci komunijnych także będą przeznaczone na ten cel. Dziękuję.
  3. W sobotę 26 września zapraszam na Apel Jasnogórski na godz. 21:00.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na renowację Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  5. W zakrystii dzieci mogą odbierać książeczki i obrazko-naklejki za udział w coniedzielnych Mszach św. Szczególnie zapraszam dzieci, które w tym roku rozpoczną przygotowania do I Komunii św.
  6. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  7. Zapisy na Msze św. w przyszłym roku będą od  października. W pierwszej kolejności będą jubileusze i rocznice ślubów. Już teraz proszę o tym pomyśleć, a w szczególności o mszach gregoriańskich.
  8. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami, a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  10. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Jakub Prus, kawaler z par. Tutejszej i Dominika Ilczuk, panna z pa. W Sórcu. Osoby te polecamy modlitwie.