Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

 1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność.
 1. Bardzo dziękuję rodzinom i dzieciom komunijnym za sprzątanie kościoła,  zapraszam do sprzątania świątyni w tym tygodniu. Ostatnia tura I Komunii będzie dzisiaj.
 2. Bardzo dziękuję za ofiary na wymianę okien w kościele. Dary od dzieci komunijnych także są przeznaczone na ten cel. Dziękuję.
 3. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na renowację Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Za tydzień taca na Dom św. Siostry Faustyny.
 4. W zakrystii dzieci mogą odbierać książeczki i obrazko-naklejki za udział w coniedzielnych Mszach św. Szczególnie zapraszam dzieci, które w tym roku rozpoczną przygotowania do I Komunii św. I spotkanie w niedzielę 11 października po Mszy św. o godz. 11:00.
 5. Od czwartku zaczyna się m-c październik. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17:30. W ten Piątek i Sobotę o godz. 17:15
 6. W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota miesiąca. W piątek od. Godz. 17:15 spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu, a w sobotę o 17:15 wspólny różaniec. Do chorych udam się jak zwykle,
 7. Zapisy na  Msze św. w przyszłym roku będą od  października. W pierwszej kolejności będą jubileusze i rocznice ślubów. Już teraz proszę o tym pomyśleć a w szczególności o mszach gregoriańskich.
 8. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
 9.  Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. 
 10. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Jakub Prus, kawaler z par. Tutejszej i Dominika Ilczuk, panna z pa. W Skórcu. Osoby te polecamy modlitwie.
Joomla Template by Joomla51.com