1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność.
  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła, nie jest to łatwe ale pouczające. Zapraszam do udziału.  Sobota  09:00.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary na wymianę okien w kościele . Poruszające są dary od osób niezamożnych a tak ofiarnych. Bardzo dziękuję.
  3. Dzisiaj taca na Dom św. Siostry Faustyny. Za tydzień zbiórka  do puszek na  Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. W zakrystii dzieci mogą odbierać książeczki i obrazko-naklejki za udział w coniedzielnych Mszach św. Szczególnie zapraszam dzieci, które w tym roku rozpoczną przygotowania do I Komunii św. Pierwsze spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 09:00 zapraszam członków rady parafialnej na spotkanie.  Bardzo dziękuję za zaangażowanie.
  6. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.

Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.  Są nowe numery „Różańca” , i  zapowiedź w „Gościu Niedzielnym”.