1. Zniesiony został limit liczby wiernych na nabożeństwach. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność. Mamy strefę żółtą.
  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła, nie jest to łatwe ale pouczające. Zapraszam  do udziału.  Sobota  godz. 09:00.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary na wymianę okien w kościele .
  3. Dzisiaj  zbiórka  do puszek na  Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za tydzień taca na misje.
  4. W zakrystii dzieci mogą odbierać książeczki i obrazko-naklejki za udział w coniedzielnych Mszach św. Szczególnie zapraszam dzieci, które w tym roku rozpoczęły przygotowania do I Komunii św.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 09:00 zapraszam członków rady parafialnej na spotkanie.  Bardzo dziękuję za zaangażowanie.
  6. Od 13 do 21 października różaniec odmawiamy w intencji dzieci nienarodzonych i o ochronę życia.
  7. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  8.  Na stoliku z gazetami są też kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również  w każdy 1 poniedziałek miesiąca na specjalnej Mszy św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  9.  Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.  Są nowe numery „Różańca” , i  zapowiedź w „Gościu Niedzielnym”.