1. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność. Mamy strefę żółtą, proszę o zachowanie odstępów co 4m2. A także o zapoznanie się z najnowszym dekretem Ks. Biskupa dotyczącego epidemii i zachowania się w świątyniach.
  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła, nie jest to łatwe ale pouczające. Zapraszam do udziału. Sobota  godz. 09:00. Po uzgodnieniu z radą Parafialną wrócimy do dyżurów sprzątania kościoła poszczególnymi ulicami. Zachęcam do zaangażowania.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary na wymianę okien w kościele.
  3. Dzisiaj  zbiórka na tacę na misje. Za tydzień taca „inwestycyjna”.
  4. W zakrystii dzieci mogą odbierać książeczki i obrazko-naklejki za udział w coniedzielnych Mszach św. Szczególnie zapraszam dzieci, które w tym roku rozpoczęły przygotowania do I Komunii św.
  5. Do 21 października różaniec odmawiamy w intencji dzieci nienarodzonych i o ochronę życia.
  6. W czwartek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Po Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii św. papieża.
  7. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  8. Na stoliku z gazetami są też kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również  w każdy 1 poniedziałek miesiąca na specjalnej Mszy św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  9.  Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.