Msze Święte

msza

NIEDZIELA

8.30 (Różaniec)

9.00

11.00 (rodzice i dzieci; chrzty)

18.00

DNI POWSZEDNIE

18.00 

Spowiedź

spowiedz

NIEDZIELA i UROCZYSTOŚCI

30 min. przed każdą Mszą Św.

DNI POWSZEDNIE

30 min. przed każdą Mszą św.

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.15.

Kancelaria

 

 

Kancelaria parafialna jest czynna

w dni powszednie

bezpośrednio po mszy świętej

Polecamy

logo diecezja

logo fronda

logo npr

logo kibicuj rodzinie

logo-nazwa rzecznik rodzicow

logo tv salve

Gościmy

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.

ogloszenia3

  1. W kościele obowiązuje noszenie maseczek. Proszę o roztropność. Mamy strefę czerwoną, proszę o zachowanie odstępów co 7m2. A także o zapoznanie się z najnowszym dekretem Ks. Biskupa dotyczącego epidemii i zachowania się w świątyniach.
  1. Bardzo dziękuję Panom Wocial za prace w ogrodzie. Dziękuję też za sprzątanie kościoła, nie jest to łatwe ale pouczające. Zapraszam do udziału. Sobota 09:00. Po uzgodnieniu z radą Parafialną wrócimy do dyżurów sprzątania kościoła poszczególnymi ulicami. Zachęcam do zaangażowania.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary na wymianę okien w kościele .
  3. Dzisiaj taca „inwestycyjna”.
  4. W przyszłą niedzielę  przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Przypominam o możliwości uzyskania odpustu zupełnego za zmarłych od 1 do 8 listopada.
  5. W zakrystii dzieci mogą odbierać książeczki i obrazko-naklejki za udział w coniedzielnych Mszach św. Szczególnie zapraszam dzieci, które w tym roku rozpoczęły przygotowania do I Komunii św.
  6. W gablocie przed kościołem wywieszone są plakaty z najnowszymi informacjami a także terminy prowadzenia różańca przez kolejne Koła do czerwca 2021 roku.
  7. Na stoliku z gazetami są też kartki wypominkowe. Można tam zapisywać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie niedzielnych Mszy św. jak również  w każdy 1 poniedziałek miesiąca na specjalnej Mszy św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Joomla Template by Joomla51.com